הסיפור נחשף! הסודות העתיקים של הגוג’י ברי

גוג'י ברי

ההיסטוריה של הגוג’י ברי

ניתן למצוא את הג’וגי ברי בני מאות השנים צומחים על שיח ירוק הממוקם בתוך אזורים בתוך סין, מונגוליה ובהימלאיה בתוך טיבט. הם קשורים לזן הסולוניים. ניתן למצוא אותם יבשים. הם מזכירים ענבים קטנים ומצומקים בצבע אדום כמו צימוקים קטנים ואדומים. מדוע יש לוודא שהמשפחה תנצל את הג’וגי ברי? ובכן, הג’וגי ברי הם מתכון במשך כבר 6,000 לצמחי מרפא בסין, טיבט והודו בשביל:

מגנים על הכבד

עוזרים לשיפור הראייה

משפרים את הפעילות המינית והפוריות

נותנים כוח לירכיים ולרגליים

מגבירים את התפקוד של המערכת החיסונית

משפרים את זרימת הדף בגוף

משפרים את אריכות החיים

אני מאמין שזה מסכם הכל, כמו כן, הגוג’י ברי מלאים בנוגדי חמצון ובמיוחד קרטנואידים כמו זיאקנסתין ובטא-קרוטן. אחד מהתפקידים המשמעותיים של הזיאקנסתין הוא להגן על הרשתית בתוך העין על ידי ספיגה של אור כחול ומתן הגנה כמו נוגד חמצון. למעשה, צריכה מוגברת של מזונות הכוללים זיאקנסתין יכולה להפחית את הסיכון להגברת ניוון מקולרי (AMD) המיוחס לגיל, הסיבה המובילה לאובדן הראייה ועיוורון בקרב אנשים מעל גילאים 60-65.

בזמנים המודרניים, המיץ של הגוג’י הפך להיות נערץ כמשקה כושר. המאפיינים הדיאטטיים של הרכיבים הטבעיים של הגרגירים הקטנים הפכו במהירות למאוד פופולריים, במיוחד בקרב כוכבים ומפורסמים. נראה שתמיד אנחנו שומעים על כוכב קולנוע קודם, חברות המייצרות את מיץ הגוג’י לעיתים קרובות מציינות את ההאשמה הלא נתמכת שאדם בשם לי יאנג יון אכל גרגירי ג’וגי ברי יום אחר יום וחי עד לגיל 252. משווקים בנוסף ציינו רשימה של יתרונות גופניים נרחבים של מיץ הגוג’י, למרות שמדובר במספר קטן של ניסויים קליניים זמינים בבני אדם.

 

מה המחקר השלים על הגוג’י ברי?

הגוג’י נבדק על בני אדם בשני מחקרים זמינים. מחקר סיני אשר זמין בכתב עת של האונקולוגיה הסינית משנת 1994 מצא כי 79 אנשים בעלי גידול הגיבו באופן חיובי לריפוי ברגע שהגוג’י נוסף לתכנית האימונים להורדה במשקל.

היו מספר מחקרי מבחנה הממשיכים שגוג’י ברי מכילים נוגדי חמצון ותמצית הגוג’י יכולה למנוע היטב צמיחה של תאים חולים, מפחיתה את הגלוקוז בדם ומפחיתה את רמות הכולסטרול. עם זאת, זה לא בהכרח אומר כי הגוג’י ייתן את אותם היתרונות בתור התפקיד במיץ או בתוך התה.

מפני שהסוג של הגוג’י ברי המשמש את הרפואה הסינית המסורתית לא יקרים כלל, המיץ של גוג’י ברי הוא במחיר מאוד מופקע. בהתחשב בכך שבקבוק בגודל של 32 גרם של מיץ גוג’י (ואספקה תוך 18 ימים) יכול להגיע לפעמים אף למחיר כגון 50$, הראייה אינה משכנעת מספיק בשלב זה כדי להצsיק את העלות של מיץ הגוג’י.

בנוסף, אנחנו לא יודעים את תופעות הלוואי של צריכת גוג’י באופן קבוע או האם זה מפריע לטיפולים ולתרופות. מה הטעם של גוג’י ברי? לגוג’י ברי יש טעם פיקנטי מתון שקצת מתקתק וקצת חמוץ.

מבחינת האיכות, הם  כמו הצימוקים.

צורות מוכרות

המיץ בתוך הגוג’י ברי אולי יעבוד היטב עם תרופות אשר מונעות קרישה (השם הנפוץ הוא “מדללי-דם”) כמו קומדין. לדוגמא, הייתה פרשנות בודדת בדיווח שפורסם בכתב עת “תולדות הרפואה” של אישה בת 61 שפיתחה הסתברות מוגברת לדימום שנגרמה בעקבות יחס בינלאומי מתוקנן (INR). היא שתתה על בסיס יומי 3-4 כוסות של תה ביחד עם גוג’י ברי. ייצור הדם שלה חזר לרמות הרגילות שלו ברגע שהיא הפסיקה עם תה הגוג’י ברי.

המאמר הסודות של הגוג’י ברי פורסם ראשון בYGN

 

Source: https://www.ygn.co.il/%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D/%D7%94%D7%A1%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8-%D7%A0%D7%97%D7%A9%D7%A3-%D7%94%D7%A1%D7%95%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%A2%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%9C-%D7%94%D7%92%D7%95%D7%92%D7%99-%D7%91%D7%A8%D7%99

Advertisements

Author: ygn super food suppplier

supplier of super food and vitamins in the cheapest price in Israel.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s